fbpx

Sukad MESH

Retuusid ja sukad

Näitan kõiki 9 tulemust

 • Sukad MESH

  69.00

  Tutvustame meie võluvaid võrkkangast sukki – perfektne kooslus elegantsist ja ahvatlusest. Sukad on loodud tantsijatele, kes hindavad nii stiili kui ka sensuaalsust. Vastupidavast võrkkangast valmistatud sukad pakuvad luksust, samal ajal kui kanga kvaliteet tagab pikkajalist kasutamisvõimalust. Taljevöö suurus on reguleeritav.

  Sukad on tehtud läbipaistvast, venivast ja vastupidavast võrkkangast. Sobivad tantsimiseks, pildistamiseks või lavaesinemisteks.

  Vali
  Kohe saadaval
 • Alt laienevad püksid “Silhouette”

  65.00

  Stiilsed ja trendikad alt laienevad püksid. Ideaalne täiendus teie tantsuriiete garderoobi! Püksid on valmistatud pehmest, kuid hästi vastupidavast võrkkangast. Materjal on hingav, mis tagab mugavuse isegi kuumade tantsutrennide ajal. Alt laienev lõige lisab teie välimusele graatsilisust ja elegantsust ning visuaalselt pikendab jalgu.

  Ideaalse komplekti loomiseks kandke pükse koos “Shadow” pikkade varrukatega topiga.

  Vali
  Kohe saadaval
 • Push-up Retuusid MESH

  78.00

  Läbipaistvad retuusid vormiva push-up efektiga. Retuusid on tehtud pehmest ja venivast, kuid samal ajal hästi vastupidavast võrkkangast. Imehästi sobivad tantsimiseks!

  Vali
  Kohe saadaval
 • Retuusid “Mesh Stripes”

  65.00

  Vii oma tantsuoskused uuele tasemele meie mustade võrkkangast retuusidega. Need on loodud tansijatele, kes hindavad nii elegantseid kui mugavaid riideid. Need kauni disainiga legginsid tagavad õhulisuse ja stiili, pakkudes samal ajal piiramatut liikumisvabadust. Liigu enesekindlalt, tantsi kaunilt!

  Retuusid on tehtud pehmest ja venivast, kuid samal ajal hästi vastupidavast võrkkangast.

  Vali
  Kohe saadaval
 • Sukad Silhouette

  59.00

  Sukad on tehtud pehmest ja venivast lükrast. Sobivad tantsimiseks, esinemiseks või pildistamiseks.

  Vali
  Kohe saadaval
 • Sukad VELVET

  69.00

  Tutvustame meie võluvaid mustast sametist sukki – perfektne kooslus elegantsist ja ahvatlusest. Sukad on loodud tantsijatele, kes hindavad nii stiili kui ka sensuaalsust. Pehmest sametist valmistatud sukad pakuvad luksust, samal ajal kui kanga kvaliteet tagab pikkajalist kasutamisvõimalust. Taljevöö suurus on reguleeritav.

  Sukad on tehtud pehmest, venivast ja vastupidavast sametist. Taljevöö suurus on reguleeritav. Sobivad tantsimiseks, pildistamiseks või esinemiseks.

  Vali
  Kohe saadaval
 • Retuusid “Mesh Basic”

  49.00

  Vii oma tantsutrennid uuele tasemele meie mustade võrkkangast retuusidega. Need on loodud tansijatele, kes hindavad nii elegantseid kui mugavaid riideid. Need kauni disainiga legginsid tagavad õhulisuse ja stiili, pakkudes samal ajal piiramatut liikumisvabadust. Liigu enesekindlalt, tantsi kaunilt!

  Retuusid on tehtud pehmest ja venivast, kuid samal ajal hästi vastupidavast võrkkangast.

  Vali
  Kohe saadaval
 • Jogger-püksid MESH

  65.00

  Tutvustame meie stiilseid võrkkangast jogger-pükse – perfektne kooslus elegantsist ja sportlikusest. Püksid on loodud tantsijatele, kes hindavad nii stiili kui ka sensuaalsust. Vastupidavast võrkkangast valmistatud püksid pakuvad luksust, samal ajal kui kanga kvaliteet tagab pikkajalist kasutamisvõimalust. Nööridega reguleeritav vöökoht.

  Sukad on tehtud venivast ja vastupidavast võrkkangast. Sobivad tantsimiseks, pildistamiseks, lavaesinemisteks või puhkuseks.

  Vali
  Kohe saadaval
 • Mustad Push-up Retuusid

  52.00

  Vii oma treeningud järgmisele tasemele meie naiselike Push-up Retuusidega. Need on loodud rõhutama teie kurve ja andma seksika push-up efekti, mis tõstab teie enesekindlust treeningu ajal. Püksid on valmistatud kvaliteetsest ja vastupidavast lükrast.

  Vali
  Ooteaeg 7-21 päeva
Top